lendon.pl

700zł za darmo w Netgotówka

2:15 pm

Net Gotówka to nowa polska firma w branży pożyczek online. Posiada polski kapitał, przez co wzbudza znacznie większe zaufanie od zagranicznych spółek. Firma umożliwia zaciąganie pożyczek przy pomocy strony internetowej, której obsługa jest bardzo intuicyjna oraz bezproblemowa.

Po szybkim procesie wypełniania wniosku czas oczekiwania na decyzję jest bardzo krótki. Firma ma specjalne oferty zarówno dla stałych, jak i nowych klientów.

Jej głównym atutem i tym, co wyróżnia ją od konkurencji jest wydłużenie spłaty kredytu do 6 tygodni. Dzięki temu Net Gotówka wyprzedza konkurencję – spłata kredytu wydłużyła się o 18 dni w stosunku dla klasycznych ofert innych firm! To kluczowy argument, szczególnie dla nowych klientów, którzy zapewnioną mają spłatę należności o dokładnie takiej wysokości, jaka została zaciągnięta – bez żadnych dodatkowych kosztów.

Nowi klienci mogą liczyć na ustaloną wcześniej maksymalną kwotę pożyczki o wysokości 700 złotych. Firma wymaga dołączenia wyciągu z konta jako weryfikacja zgłoszenia wniosku pożyczkowego.

Skorzystaj z promocji Netgotówka

Najczęściej wybierane oferty przez użytkowników forum:

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum 1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki lendon 5 - 30 dni 1 - 3600 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Vivus 1 - 30 dni 100 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *