creditstar.pl

Dołącz do programu lojalnościowego Wonga.com

2:24 pm

Wonga to brytyjska firma pozabankowa, oferująca pożyczki online. Pod względem wielkości jest to druga tego rodzaju firma w Polsce. Wonga ceniona jest przede wszystkim za długi termin spłaty pożyczki (dochodzący do 60 dni), jak również za niski koszt pierwszej pożyczki (10 zł).

Wonga to jedyna firma oferująca chwilówki przez internet, która korzysta jednocześnie z bazy BIK. Dzięki temu, podczas spłacania raty pożyczki, możliwe jest budowanie pozytywnej historii kredytowej. To niezmiernie ważne w przypadku osób, które w przyszłości pragną zaciągnąć pożyczkę na mieszkanie czy samochód.

Pozytywna historia BIK znacznie uprości proces przyznawania kredytu w banku. Marka Wonga dzieli swoich klientów na cztery segmenty: Wonga Start, Wonga Plus, Wonga Premium oraz Wonga Max. Przydział do konkretnego segmentu uzależniony jest liczbą zaciągniętych pożyczek oraz regularnością ich spłacania.

Tego rodzaju program lojalnościowy pozwala na budowanie uczciwej grupy klientów, którzy wiedzą, iż firma dba o ich interesy i nagradza za lojalność.

Skorzystaj z promocji Wonga

Najczęściej wybierane oferty przez użytkowników forum:

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum 1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki lendon 5 - 30 dni 1 - 3600 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Vivus 1 - 30 dni 100 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *