lendon.pl

Pożyczka Eksprespozyczka Opinie

Pożyczka Eksprespozyczka Opinie
4.75 (95%) 12 głosów


Pożyczki Netcredit OpiniePożyczki Netcredit

Portal eksprespozyczka.pl należy do grupy Argentinum Capital sp. z o. o., międzynarodowej instytucji finansowej. Jej działanie obejmuje udzielanie szybkich pożyczek przez internet lub drogą SMS-ową.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Argentum Capital Sp. z o. o.
Adres: ul. Mickiewicza 11/202, 16-400 Suwałki
Telefon: +48 224908999
E-mail: info@eksprespozyczka.pl
Strona www: www.eksprespozyczka.pl
Godziny pracy firmy: Poniedziałek – Piątek 8.00 – 17.00
KRS: 0000337492
REGON: 142016880
NIP: 5213540243

Zadaniem naszej firmy jest pomoc wszystkim osobom potrzebującym szybkiego zastrzyku gotówki. Oferując korzystne warunki umowy staramy się dopasować do konkretnego klienta. W naszej ofercie nie brak również ciekawych rozwiązań dla lojalnych klientów – poprzez programy lojalnościowe nagradzamy tych, którzy do nas wracają.

Pożyczka przez internet – to proste!

Zasada działania naszej firmy opiera się w całości na wykorzystaniu strony internetowej. To właśnie na niej nasi klienci znajdą formularze niezbędne do wnioskowania o konkretne pożyczki. Aby złożyć wniosek konieczna jest rejestracja, w której znajdą się takie dane jak imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu. Dane te będą konieczne do weryfikacji każdego zgłoszenia.

Co zyskujesz korzystając z usług serwisu eksprespozyczka.pl?

 • Możliwość zaciągnięcia szybkiej pożyczki do określonej kwoty… bez wychodzenia z domu! Nasz portal pozwoli Ci złożyć wniosek w kilkanaście minut. To proste i nie wymaga wiele wysiłku!
 • Szansę na kontakt z naszymi pracownikami – rozwieją oni wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące umowy oraz spłacania naszych pożyczek. Kontakt z klientem jest istotnym elementem naszej codziennej pracy!
 • Szybkie złożenie wniosku – nasz system poprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne etapy wypełniania odpowiedniego wniosku pożyczkowego. Nie jest to trudne i nie zajmie to wiele czasu!
 • Jasne zasady współpracy – dbamy o to, aby nasi klienci mieli świadomość za co płacą. Na każdym etapie współpracy klienci mogą zadawać nam pytania o zaciągniętej pożyczce. Z przyjemnością odpowiemy!
 • Niezmienne koszty – jesteśmy firmą uczciwą, która nie stosuje żadnych ukrytych kosztów w swoich umowach. Zaciągając u nas pożyczkę możesz być pewny stałych kosztów
 • Szybka decyzja o przyznaniu kredytu – dbamy o Twój czas i pragniemy, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się dodatkową gotówką. Decyzje kredytowe podejmujemy dynamicznie, abyś nie musiał czekać
 • Pieniądze na koncie w kilkanaście minut! Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia możesz liczyć na to, iż pieniądze będą u Ciebie po kilkunastu minutach.
20 Responses to Pożyczka Eksprespozyczka Opinie

 1. Szczepek napisał(a):

  Hej, jeśli zastanawiacie się czy wziąć pożyczkę w tej firmie – zdecydowanie polecam gotówka rzeczywiście dostaje się „od ręki”.

 2. Pawełek napisał(a):

  Powiem tak, jeśli ktoś ma przysłowiowy ,,nóż na gardle” to taka szybka pożyczka bez zbędnych papierków jest wybawieniem.

 3. Przemek napisał(a):

  Tez kiedyś byłem w takiej sytuacji że każdy grosz był na wagę złota. 400 zł na 30 dni na 6% to nie jest jakaś tragedia. W lombardzie tego typu pożyczka to kwota 20% do zwrotu.

 4. Lucyna napisał(a):

  Hmy…. przykładowo pożyczki w kwocie 500 zł na 30 dni w przypadku terminowej spłaty wynosi 140 zł, czyli oddajemy 28 % więcej niż pożyczyliśmy, wybór Wasz ja nie zaluje i polecam.

 5. Adrianek9999999 napisał(a):

  Hmy w przypadku braku środków na całkowitą spłatę pożyczki istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki – super.

 6. Dominik napisał(a):

  Tutaj koszt przedłużenia pożyczki w wysokości wynosi około 165 zł, nie jest zle ;D

 7. Himon napisał(a):

  Pożyczka ta przez Internet to szybka pożyczka– oznacza, że w krótkim czasie otrzymujemy nie wielką sumę pieniędzy na okres zazwyczaj do 30 dni, ja dostałem i nie narzekam.

 8. Adrian napisał(a):

  Musimy spłacić pożyczone pieniądze wraz z odsetkami lub przedłużyć czas spłaty.

 9. Robuś napisał(a):

  No tylko pamiętaj Adrian, że przed skorzystaniem z szybkiej pożyczki oceń swoje możliwości spłaty! Wziąć to nie problem;p

 10. Michał napisał(a):

  Cześć tu ta druga forma staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród klientów, których opinie potwierdzają, że jest to bank prosty i ekspresowy.

 11. Bolek napisał(a):

  No a ich sam sposób na otrzymanie dodatkowej gotówki i czas oczekiwania idą w parze, polecam.

 12. Seweryn napisał(a):

  Super parabank, najlepszy – polecam 🙂

 13. MaeuszP napisał(a):

  Witam, Ekspres Pożyczka udziela chwilówek Obywatelom Polski w wieku od 21 do 60 lat, posiadającym dowód osobisty i numer PESEL super i niezawodni.

 14. EdekHum napisał(a):

  Firma współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej, Biurem Informacji Gospodarczej Info Monitor trochę szkoda ;/

 15. Marcin napisał(a):

  Witam, no w Krajowym Rejestrem Długów oraz ERIF, więc nie udziela pożyczek zadłużonym i osobom z negatywną historią kredytową

 16. Marcin napisał(a):

  Witam, kwota pożyczki chwilówki tam jest od 200 do 1000 złotych

 17. Paweł napisał(a):

  Kwota pierwszej pożyczki : od 200 do 400 złotych z kolei drugiej pożyczki to od 200 do 1000 złotych.

 18. Longer napisał(a):

  Hej, polecam! Super sprawa z nimi 😉

 19. Juljuszka napisał(a):

  Od 200 do 1000 złotych polecam!

 20. Andźej napisał(a):

  Kwota pierwszej pożyczki ponoć to od 200 do 400 złotych fajnie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *