lendon.pl

Pożyczka Proficredit Opinie

Pożyczka Proficredit Opinie
4.92 (98.46%) 13 głosów

Pożyczki proficredit Opinie Pożyczki proficredit

Pożyczka u największych

Profi Credit to jedna z największych firm parabankowych w Polsce. Należy ona do międzynarodowej Grupy Finansowej Profi Real Group, a na polskim rynku obecna jest już od 2004 roku.

Dane firmy:

Nazwa firmy: PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o
Adres: ul. Browarna 2 43-300 Bielsko Biała
Telefon: (33) 499 60 00
E-mail: info@proficredit.pl
Strona www: www.proficredit.pl
Godziny pracy firmy: Pn-Pt 7:00 – 19:00
NIP: 5472003132
REGON: 072908203
KRS: 0000211745

Ile się czeka na pieniądze?

Najważniejszą zaletą pożyczek typu „chwilówki” jest szybkość z jaką można otrzymać pieniądze. Profi Credit nie należy tu do wyjątków, choć szybkość nie jest traktowana jako podstawowy atut działania firmy. Analiza wniosku może potrwać od 30 minut do 24 godzin – w zależności od wysokości kwoty o jaką ubiega się klient.
W Profi Credit wniosek online składa się na początku procedury. Wypełnić można go za pomocą strony internetowej albo poprzez kontakt telefoniczny. W dopełnieniu formalności pomaga doradca – jest to opcja rzadko spotykana w działających głównie przez internet firmach podobnego typu.

Jakie dokumenty są potrzebne?

Na etapie wnioskowania należy być przygotowanym na dostarczenie:
• kopii dowodu osobistego
• oświadczenia o zarobkach (punkt realizowany w zależności od wysokości wnioskowanej kwoty)
• rachunku za media
• wyciągu z konta bankowego (również wymóg ten działa tylko w przypadku wnioskowania o duże pożyczki)
W Profi Credit na oświadczenie o zarobkach trzeba być więc przygotowanym. Jest to formalność spotykana w niektórych tylko parabankach – rekompensatą jest jednak wysokość pożyczki: maksymalna kwota to nawet 25 tys. zł!

Jakie jest oprocentowanie?

Wysokość oprocentowania pożyczki nie jest jednolita, ale zależy od pewnych parametrów:
• wnioskowanej kwoty
• przewidywanej długości spłacania pożyczki

Indywidualne podejście

Jeśli chodzi o kolejne pytanie dotyczące Profi Credit: jakie raty dokładnie trzeba spłacać, odpowiedzi jednoznacznej brak. Profi Credit w założeniu jest firmą elastyczną, dostosowującą warunki spłaty do możliwości klienta.
Podobnie wygląda w Profi Credit windykacja. Oznacza to, że zanim dojdzie do sytuacji, w której obawiamy się problemów wynikających z braku możliwości dokonania spłaty, należy najpierw skontaktować się z doradcą w celu znalezienia wspólnego wyjścia z sytuacji.
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Godziny pracy: 07:00 – 19:00 07:00 – 19:00 07:00 – 19:00 07:00 – 19:00 07:00 – 19:00
Czas decyzji Wiek Zaś. o dochodach Koszt weryfikacji Limity Terminy
30 min. b/d wymagane b/d od 1 000 do 25 000 zł od 6 do 48 mies.

30 Responses to Pożyczka Proficredit Opinie

 1. kaska napisał(a):

  Jak dotąd, poszkodowanych jest ponad 40 osób, ale ich liczba ciągle rośnie. „PROFI CREDIT POLAND” ma oddziały w całej Polsce. Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej sprawdza, czy firma złamała ustawę antylichwiarską. Po raz pierwszy śledczy zdecydowali się podać nazwę podmiotu, którego takie postępowanie dotyczy.
  Na razie śledztwo toczy się w sprawie wyzyskiwania przez firmy „PROFIREAL” Sp. z o.o. oraz „PROFI CREDIT POLAND” Sp. z o.o. przymusowego położenia klientów i zawierania z nimi umów pożyczek, na podstawie których zobowiązani są do zwrotu kwot niewspółmiernych do otrzymanego świadczenia. Do przestępstwa miało dojść pomiędzy 2012 i 2014 rokiem. Wbrew pozorom, chodzi o jeden podmiot gospodarczy. „Profireal” w pewnym momencie działalności biznesowej przekształcił się w „Profi Credit Poland”.
  Prokurator ujawnia nazwę
  Śledczy nieprzypadkowo zdecydowali się na podanie nazwy firmy. Wcześniej nie było to praktykowane. – Aby poinformować społeczeństwo o tym, że prowadzimy czynności sprawdzające dotyczące zawierania umów, musieliśmy wskazać firmę, z którą te umowy były zawierane – wyjaśnia Małgorzata Borkowska, rzecznik prasowy bielskiej Prokuratury Okręgowej. Prokurator dodaje, że dzięki ogłoszeniu w prasie, a także informacji na stronie internetowej prokuratury, cały czas zgłaszają się do śledczych osoby, które zaciągały kredyty w „Profi Credit Poland”.
  Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożył jeden z sędziów bielskiego Sądu Rejonowego, który na bazie rozpoznawanych spraw cywilnych zaczął podejrzewać, iż firma uprawia działalność parabankową. Punktem budzącym wiele wątpliwości była kwestia bardzo wysokich ubezpieczeń kredytów. – Wynikały one z umów, które zawierano z klientami. Osoby te godziły się na takie, a nie inne warunki. I to właśnie te warunki wzbudziły podejrzenie sędziego – podkreśla prokurator.
  Badane są także inne wątki tej sprawy. Na razie nie ma podstaw, by komukolwiek przedstawić zarzuty. Umowy poddawane są szczegółowej analizie. Zakończenie śledztwa zaplanowano na czerwiec. Prawdopodobnie jednak, z uwagi na rosnącą liczbę osób, które uważają, że zostały poszkodowane, postępowanie zostanie przedłużone.

 2. Krystyna napisał(a):

  Moja córka wychodzi za mąż i przydałaby się dodatkowa gotówka. W internecine znalazłam ofertę pożyczki w Profi Credit – złożyłam wniosek i w tym samym dniu otrzymałam pieniądze przelewem. To bardzo szybki I prosty sposób na zasilenie budźetu w potrzebie.

 3. JKowalski napisał(a):

  Szukając szybkiej gotówki na nowy samochód nie miałem ani czasu ani ochoty biegać po bankach, rozwiązaniem mojego problemu okazała się dostępna pożyczka online, którą mogłem wziąć w każdej chwili. Bez wychodzenia z domu otrzymałem pieniądze na swoje konto w naprawdę krótkim czasie właśnie w Proficredit – polecam.

 4. Marcin napisał(a):

  Tak, tutaj rozwiązania w Proficredit sprawdza się idealnie, a formalności jakie trzeba spełnić są naprawdę małe.

 5. Mateo napisał(a):

  Hmy, pracując na umowę zlecenie pożyczka w PROFI CREDIT okazała się dla mnie idealnym rozwiązaniem, serio dobra pożyczka… A ta jest dzisiaj bardzo rzadkim towarem, dlatego ja czuję się bardzo zadowolony.

 6. Fabian napisał(a):

  Ej to prawda, że z dostępnych raportów wynika, że Profi Credit jest obecnie drugim najpopularniejszym parabankiem w Polsce? Chyba wezmę tam pożyczkę.

 7. Marianek napisał(a):

  No tak, dynamiczny rozwój firmy przekłada się na wzrost liczby klientów. Jakie pożyczki znajdziemy w ich ofercie, multum polecam!

 8. Filipek napisał(a):

  Profi Credit rozpoczął swoją działalność na terenie naszego kraju w 2004 roku, więc doświadczenie stoi za nimi murem…. A obecnie posiada swoje centra regionalne w 15 miastach Polski.

 9. Julek napisał(a):

  Serio dobry bank, Profi credit udziela pożyczek gotówkowych formie chwilówek dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz rolników.

 10. Edek napisał(a):

  No tak ale na najwyższe kwoty pożyczek mogą liczyć przy tym klienci indywidualni, którzy mają szansę zaciągnąć a w tym całym Proficredit zarówno prostą pożyczkę gotówkową, jak i standardową pożyczkę gotówkową.

 11. Mieczysław napisał(a):

  Również polecam, szybko no i tanioooo;)

 12. Mikołaj napisał(a):

  Wszystkie tu umowy należy czytać dokładnie! Widok szybkiej gotówki i nie ma znaczenie ale i tak polecam 😉

 13. Julian napisał(a):

  Witam ja czytając umowę – może zbyt rozwlekła – ale do zrozumienia jest i dołączony kalendarz spłat – jasny , wyraźny, więc wszystko ok.

 14. Ferdynand napisał(a):

  Przy regularnych spłatach nie dzwonią, super sprawa!

 15. arkadiusz napisał(a):

  Także polecam pożyczkę z nimi. Gotówkę u nich pożyczyłem na pewne problem finansowe. Tanie raty, mozliwość dłuższej spłaty kredytu. Firma godna podziwu i oby takich więcej 🙂

 16. Witek napisał(a):

  Cześć tutaj wszystkie umowy należy czytać dokładnie! Ale polecam

 17. Miłoszek napisał(a):

  Widok szybkiej gotówki i nie ma znaczenie – to prawda

 18. Tomasz napisał(a):

  Ja tam czytałem umowę – może zbyt rozwlekła – ale do zrozumienia.

 19. Genialny napisał(a):

  Cześć ja też złożyłem ja u nich mam cv i mam nadzieję ze zaproszą mnie na rozmowę koleżanka pracuje w Profi Credit i chwali sobie ogólnie jest zadowolona.

 20. Marta napisał(a):

  Genialny – w końcu każda praca ma swoje dobre i złe strony a nich podobnież nie jest źle a bank polecam 😉

 21. Edwardek napisał(a):

  Także polecam !

 22. Miłosiu napisał(a):

  PROFI CREDIT MA DUŻĄ SIEĆ ODDZIAŁÓW W CAŁEJ POLSCE

 23. Edward napisał(a):

  Super oferta pożyczek również dla firm – Polecam.

 24. KarolK napisał(a):

  No i to jest wzór do naśladowania! Tak trzymać Profi Credit. Wszystko odbywa się błyskawicznie i profesjonalnie. Nie ma żadnych zbędnych papierów czy ukrytych kruczków. Swobodnie się u nich spłaca i jest możliwość dopasowania ilości rat do siebie samego no i ilości, tak aby nie pójść z torbami 🙂 Polecam.

 25. Robert napisał(a):

  Mają fajną ofertę. Lubię ich za szybkie zrealizowanie usługi, nie to co w innych firmach. Za namową przyjaciela skorzystałem z ich pieniedzy i zrobiłem prawo jazdy. Teraz śmigam jak oszalały 🙂 Pozdrawiam was Profi Credit i dziękuje za pomoc.

 26. Kubus15 napisał(a):

  Ja do swojego studia kupowałem rok temu ogromne nagłośnienie, a że nie miałem gotóweczki to właśnie poszedłem o pomoc do firmy Profi . Umówiłem się z nimi na spłatę w dogodnym terminie. Już dawno to spłaciłem i nie miałem problemów żadnych. Oprocentowanie jak najbardziej mu podpasowało. Wszystko profesjonalnie i uczciwie.

 27. marcinkowska napisał(a):

  Ja to jestem filmomaniakiem i wżęłam pożyczkę na duży telewizor, a nie chciałam brać na raty. Firma całkiem w porządku, fajnie mi się spłaca pożyczoną kwotę, jeszcze nie miałam z nią problemów. Cieszy mnie to, że mogę spłacić kiedy chcę, ale w dogadanych terminach. Polecam ich, profesjonalnie podchodzą do klienta.

 28. gosiaczkowa napisał(a):

  Po zawarciu transakcji u nich, na moim koncie po jednym dniu już gotówka była na koncie, przecierałam oczy i nie dowierzałam że tak szybko zadziałali. Otwierałam wtey swój gabinet kosmetyczny i na niego wzielam kredyt. Opłacało się 🙂

 29. Moniczka80 napisał(a):

  Firma zawiera wszystkie cechy, które oczekuję. Rzetelność, terminowość , uczciwość. Jestem 3 razy na tak. Poleciła mi ją na początku moja znajoma , bo ja nie mogłam zdecydować się w której fimie wziąć 3000 zł no i nie myliła się. Dobrze ze jest ciągły kontakt z administracją 🙂

 30. zakrecona napisał(a):

  Ja pożyczyłam dwa tysiące na naprawę auta, bo mi się popsuł 😉 bardzo miła obsługa i lekko mi się spłaca, nie ma tam jakiegoś wielkiego oprocentowania, mi ich oferta naprawdę odpowiada i z chęcią polecę innym ich usługi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *