1500 zł za darmo w Ekspres Kasa

0
1555
1500 zł za darmo w Ekspres Kasa
Ocena

Firma Ekspres Kasa to marka należąca do Ferratum Banku. Jest to spółka pochodząca z Finlandii, będąca jednym z liderów pożyczek pozabankowych w Europie. Skorzystanie z usług firmy jest niezwykle proste – wystarczy skorzystać ze strony internetowej i poprawnie wypełnić wymagane pola. Na odpowiedź nie trzeba długo czekać.

To również jedna z najmocniejszych stron marki Ekspres Kasa – łatwe wnioskowanie, prosta weryfikacja (dowód osobisty, rachunek bankowy i telefon komórkowy) oraz krótki okres oczekiwania na decyzję. Korzystanie ze strony internetowej marki Ekspres Kasa nie przysporzy trudności – krok po kroku klient prowadzony będzie po kolejnych etapach wnioskowania.

Ekspres Kasa zdeklasowała dotychczasowego lidera, oferującego najwyższą kwotę pierwszej pożyczki online. Obecnie nowi klienci mogą wnioskować o kwotę 1500 złotych. Darmowa pożyczka udzielana jest na okres 30 dni. Takie rozwiązanie z pewnością przysporzy marce wiele nowych klientów – jest to najatrakcyjniejsza obecnie oferta na polskim rynku.

Skorzystaj z promocji Ekspres Kasa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here