2 dni spóźnienia w Incredit – jakie konsekwencje?

0
36
2 dni spóźnienia w Incredit – jakie konsekwencje?
Ocena

Firma InCredit jest bardzo elastyczna w podejściu do swoich klientów. Oznacza to, że każdy pożyczkobiorca może samodzielnie wybrać kwotę oraz ilość miesięcznych rat pożyczki. Okazuje się, że podobną elastyczność firma ta prezentuje w przypadku spłat po terminie, w których spóźnienie to okres 1-2 dni.

W przypadku dwudniowego spóźnienia nie należy panikować. Firma nie przekaże sprawy do sądu lub windykacji zewnętrznej. Nie zostaną również jeszcze wysłane upomnienia listowne. Można się natomiast spodziewać telefonu od pracownika InCredit z przypomnieniem o zaległej racie i ewentualnych odsetkach za spóźnienie.

Wpłacenie wymaganej kwoty po dwóch dniach spowoduje zamknięcie sprawy bez żadnych poważniejszych problemów. Warto jednak regularnie spłacać zobowiązania bez żadnych opóźnień. Zostanie to z pewnością wzięte pod uwagę w przypadku kolejnych ewentualnych wniosków pożyczkowych.

Jeśli wiemy, że może nastąpić małe spóźnienie, warto wcześniej poinformować o tym firmę drogą telefoniczną. Pożyczkobiorca dowie się wówczas co ma zrobić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here