2 dni spóźnienia w Moneyman – jakie konsekwencje?

0
39
2 dni spóźnienia w Moneyman – jakie konsekwencje?
Ocena

Każda firma, która zajmuje się udzielaniem pożyczek czy kredytów, zwykle ma swoje zasady, dotyczące spłaty udzielonej pożyczki lub kredytu. Są one z reguły jasne i dla każdej osoby, która chce pożyczkę, zrozumiałe. Dlatego każdy, kto chce pożyczyć pieniądze, powinien się zapoznać z harmonogramem spłaty, zasadami i ewentualnymi karami, które go czekają, jeśli nie spłaci pożyczki w terminie. Do zapoznania się z zasadami służy regulamin firmy oraz tabela opłat i prowizji.

A co, jeśli nagle pojawiły się problemy?

Firma Moneyman nie jest okrutna i rozumie, że są sytuacje, w których może coś się wydarzyć. Jeśli dochodzi do takich sytuacji, zwykle ktoś na kilka dni przed końcem spłaty już wie, że nie zdąży spłacić, bo w firmie są problemy i wypłatę dostane później. W takiej sytuacji należy działać bardzo szybko. Najprościej wtedy jest napisać e-maila lub zadzwonić i wyjaśnić, jaka jest sytuacja.

Czy to pomoże?

Na pewno warto próbować. Pracownicy Moneyman na miarę swoich możliwości i zasad firmy, będą starali się pomóc i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jest to sprawa bardzo indywidualna i podchodzi się do niej z ostrożnością, jednak nie zostawia się klienta samego z problemami. Niespłacona pożyczka i nadmiar problemów zaszkodzi i klientowi i samej firmie. Dlatego jeśli taka sytuacja się zdarza, klient powinien natychmiast skontaktować się z Moneyman, by zgłosić problem. Wraz z pracownikiem Moneyman zawsze może znaleźć rozwiązanie.

A może nic się nie stanie?

Wtedy faktycznie będą problemy. Niezgłoszenie spóźnienia na czas skutkuje tym, że od pierwszego dnia spóźnienia zostają naliczane karne odsetki. Dlatego tak ważne jest, żeby na czas dać znać, że coś jest nie tak.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here