Ile wynosi opłata rejestracyjna w Moneyman?

0
32
Ile wynosi opłata rejestracyjna w Moneyman?
Ocena

Każdy człowiek poszukując w sieci szybkich pożyczek, przynajmniej raz trafił na pożyczki chwilówki, w których trzeba wpłacić symboliczny jeden grosz. Jest to zastanawiające, ponieważ trudno ów grosz traktować jak opłatę czegokolwiek. Odpowiedź jest bardzo prosta. To nie jest opłata rejestracyjna.

Czyli ile wynosi opłata weryfikacyjna?

W wielu firmach, między innymi Moneyman, opłata w kwocie jednego grosza jest jak najbardziej aktualna i nie jest to żart. To kwota najniższa z możliwych, którą należy przelać z własnego konta. Jest ona potrzebna wyłącznie do weryfikacji danej osoby. Dlatego nie można tej pierwszej jednogroszowej wpłaty robić z konta kogoś innego.

Po co jest owa opłata?

Przelewając ze swojego konta jakąkolwiek kwotę, firma Moneyman otrzymuje jednocześnie potwierdzenie od banku, kto jest właścicielem konta z którego przyszedł przelew. Jak inaczej można byłoby sprawdzić, czy dana osoba wnioskująca o pożyczkę jest faktycznie tym, za kogo się podaje, skoro nie zjawia się w firmie osobiście.

To nie jest opłata rejestracyjna. To kwota najniższa z możliwych do przelewu, by firma sprawdziła, kto tak naprawdę wnioskuje i pożyczkę. Jest to stosowane dla bezpieczeństwa firmy oraz wszystkich klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here