Jak wygląda ugoda z Moneyman?

0
35
Jak wygląda ugoda z Moneyman?
Ocena

Kiedy ktoś szuka sobie firmy, w której pożyczy pieniądze, na początku z reguły nie wychodzi z założenia, że ich nie odda. Większość ludzi podchodzi na początku do pożyczki uczciwie. Niestety życie często płata niezbyt miłe figle i może się okazać, iż spłaciliśmy połowę i zabrakło pieniędzy na resztę. Mimo szczerych chęci nie można zostawić dzieci głodnych, żeby tylko spłacić zadłużenie.

I co teraz?

Najprostszym rozwiązaniem jest zwrócić się do firmy z prośbą o pomoc w ustaleniu innych rat, ponieważ sytuacja życiowa zmusza do tego, by szukać innych rozwiązań. Zwykle firma Moneyman faktycznie bierze pod uwagę indywidualną sytuację klienta i oferuje ugodę.

Oczywiście w takiej sytuacji nie ma mowy o załatwieniu wszystkiego przez Internet. Ugoda musi być podpisana osobiście przez obie strony. Czasami jednak firma nie zmusza klienta do spotkań, często przykrych i stresujących, lecz oferuje indywidualny sposób spłaty, który pomoże klientowi.

A jeśli klient dopiero na sprawie sądowej chce ugody?

To też jakieś rozwiązanie. W takich sprawach bardzo pomaga mediator, ponieważ ugoda dwóch już dość skonfliktowanych stron nie należy do łatwych. Przy niektórych zaś opornych klientach, świadek w postaci mediatora jest nie tylko potrzebny ale wręcz niezbędny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here