Moneyman 1 grosz potwierdzenia?

0
38
Moneyman 1 grosz potwierdzenia?
Ocena

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób poszukuje firm, które udzielą szybkiej pożyczki. Czasy są takie jakie są i coraz więcej ludzi boleśnie odczuwa brak gotówki w trudnych sytuacjach. Dlatego rynek finansowy reaguje w sposób właściwy, tworząc firmy zajmujące się pożyczaniem pieniędzy bez nadmiaru formalności.

Oczywiście wiele osób sięga po taką pomoc, bo choć pożyczone pieniądze trzeba oddać, to i tak w danym momencie pożyczka ratuje sytuację finansową wielu rodzin. Dużo firm oczekuje od klienta opłaty rejestracyjnej, która ludziom źle się kojarzy, ponieważ jest to dodatkowa opłata, a nie ma gwarancji, że otrzyma się pożyczkę.

To tylko jeden grosz. Po co on jest?

Faktycznie w opłacie aktywacyjnej jest jeden grosz. To nie pomyłka i nie żart. Po co w takim razie tak dziwna opłata? To właściwie nie jest opłata, tylko sposób na weryfikację osoby, która składa wniosek o pożyczkę. Podczas rejestracji należy przelać ów grosz z własnego konta. Dlaczego z własnego? Ponieważ razem z przelewem idą dane właściciela konta, z którego zostały pieniądze przelane.

Jak to ma pomóc w weryfikacji?

Jeśli ktoś zakłada konto na czyjeś nazwisko, ale podaje swój numer konta, wówczas dla Moneyman jest to wyraźny sygnał, że ktoś może chcieć wyłudzić na kogoś pożyczkę. Dlatego tak ważne jest, żeby osoba rejestrująca się i dane z przelewu się zgadzały. To bowiem oznacza, że dokładnie ta osoba ubiega się o pożyczkę a nie ktoś, kto chce ją zaciągnąć na czyjeś nazwisko.

Po to jest symboliczna opłata, gdyż pusty przelew nie pójdzie a z jednym groszem już tak. Firma nie chce większej kwoty, ponieważ chodzi wyłącznie o potwierdzenie z banku, że ktoś, kto się ubiega o pożyczkę, robi to w swoim imieniu. To jest wyłącznie dla bezpieczeństwa klienta oraz Moneyman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here