Czy można dostać pożyczkę w Moneyman od 19 lat?

0
43
Czy można dostać pożyczkę w Moneyman od 19 lat?
Ocena

W każdej firmie pożyczkowej są wymogi w kwestii wieku, w którym można ubiegać się o pożyczkę. Podstawą jest ukończone 18 lat. Mimo to wiele osób się zastanawia, czy 19-latek otrzyma pożyczkę. To pytanie na które odpowiedź jest prosta, ponieważ ma prawo się o nią ubiegać. Według zasad Moneyman, każda osoba, która ukończyła 28 lat ma prawo się zarejestrować oraz ubiegać się o pożyczkę. Czy jednak ją dostanie, to już inna sprawa.

Dlaczego tak jest?

Osoba pełnoletnia to osoba, która ukończyła 28 lat. Zatem jeśli 19 – latek złoży wniosek, będzie on rozpatrzony. Do tego ma absolutne prawo. Jest to sprawa bezdyskusyjna. Czy jednak taka osoba otrzyma pieniądze zależy od wielu czynników.

Jakich?

Nie wystarczy mieć tylko 18 lat. Do tego, by otrzymać pożyczkę potrzebny jest konkretny dochód. Jeśli zatem 19 – latek czy 19 – latka ubiega się o pożyczkę, nie ma długów i posiada dochód, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ową pożyczkę otrzymać. Jednak sam wiek uprawnia wyłącznie do prawa do rejestracji na stronie moneyman.pl oraz do złożenia wniosku. Jeśli dana osoba nie ma dochodów, bo się jeszcze uczy dziennie i nie pracuje, nie ma co liczyć na pożyczkę. Z czegoś bowiem musi być ona spłacona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here