Jak szybko jest decyzja w Moneyman?

0
36
Jak szybko jest decyzja w Moneyman?
Ocena

Każdy klient sięgając po pożyczkę, zwykle potrzebuje jej bardzo szybko. Między innymi dlatego idzie do firmy pożyczkowej a nie do banku. Dla wielu osób kilka minut na weryfikację i analizę wniosku jest tak cenne, że od razu zgłaszają się właśnie do firmy pożyczkowej zamiast do banku.

A jak wygląda sytuacja w Moneyman?

Moneyman podobnie jak inne firmy, bardzo szybko analizują wnioski. Chodzi o to, żeby jak najszybciej załatwić wszystko, by rzeczywiście klient mógł dostać pieniądze w wyznaczonym terminie.

Zanim przyjdzie decyzja dotycząca samej pożyczki, przy pierwszej pożyczce musi być spełnione kilka warunków. Jeśli zaś wszystko przeszło szybko, lub chodzi o kolejną pożyczkę, sama analiza wniosku i decyzja zwykle zapada w ciągu minuty od złożenia wniosku.

Oczywiście są sytuacje, gdy analiza wychodzi źle ale klient bardzo chce mieć pożyczkę, wówczas może to trwać zdecydowanie dłużej. Zwykle jednak, jeśli są jakieś problemy, wówczas pracownik Moneyman kontraktuje się z klientem, by wyjaśnić nieprawidłowości i ustalić szczegóły.

Firma stara się udzielić pożyczki niemal każdej osobie, jednak czasem analiza wniosku i idąca za tym decyzja trwa trochę więcej niż minuta. Wszystko jednak zależy od tego, czy klient ma jakieś problemy, czy wszystko przechodzi płynnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here