Nie odesłałem umowy w Moneyman – co teraz?

0
24
Nie odesłałem umowy w Moneyman – co teraz?
Ocena

W obecnych czasach bardzo wiele firm działa przede wszystkim w Internecie. Jest to działanie celowe, ponieważ bardzo dużo ludzi rzeczywiście korzysta z Internetu i chętnie wybiera takie usługi. Między innymi dlatego, że o wiele wygodniej jest siedzieć w domu i załatwiać wszelkie sprawy. Podobnie jak inne firmy, firmy pożyczkowe również bardzo często korzystają z sieci, by przyciągnąć do siebie klientów. Można się na nich zarejestrować i złożyć wniosek o pożyczkę.

A jak się podpisuje umowę?

W działalności internetowej nie podpisuje się papierowych umów. Według regulaminu Moneyman, umowa jest podpisana z chwilą zarejestrowania się. Złożenie wniosku oraz potwierdzenie go przyciskiem powoduje wysłanie go do Moneyman, co automatycznie uruchamia procedurę analizy wniosku.

W przypadku decyzji pozytywnej, natychmiast Moneyman przesyła pieniądze na konto wskazane w trakcie weryfikacji. Umowa w formie elektronicznej przesyłana jest na adres e-mail i nie potrzebuje podpisu oraz odesłania. Cały proces korzystania z usług Moneyman dzieje się wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Dla kogoś, kto pierwszy raz składa wniosek, może to być coś trudnego do pojęcia. Jednakże w działalności internetowej nie ma obowiązku podpisywania umów. Tu umową jest rejestracja na stronie danej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here