Brak spłaty w Incredit – co teraz?

0
41
Brak spłaty w Incredit – co teraz?
Ocena

Nawet bardzo rzetelni pożyczkobiorcy mogą mieć problemy finansowe spowodowane przez różne czynniki. W wyniku takich problemów klienci firmy InCredit mogą spóźniać się ze spłatą swoich zobowiązań ratalnych. Czego można się spodziewać w przypadku braku spłaty rat w InCredit?

W pierwszych dniach firma będzie próbowała nawiązać z klientem kontakt telefoniczny, a także może wysyłać na jego adres korespondencyjny monity przypominające o terminie spłaty. W przypadku braku spłaty ani wyjaśnień firma może skierować sprawę do zewnętrznej firmy windykacyjnej. W ostateczności sprawa kierowana jest do sądu i do egzekucji komorniczej. InCredit może również sprzedać wierzytelność innej firmie, która będzie ściągać należność zgodnie z własnymi procedurami.

W przypadku braku spłaty najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z pracownikami firmy i poinformowanie ich o sytuacji. Pracownicy z pewnością pomogą klientowi we wspólnym znalezieniu najlepszego rozwiązania zaistniałego problemu. Dzięki takiemu kontaktowi firma wie co się dzieje i można uniknąć poważniejszych problemów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here