Co to jest Incredit?

0
29
Co to jest Incredit?
Ocena

Na polskim rynku produktów finansowych swoją działalność prowadzi wiele firm oraz instytucji bankowych. Przykładem jest firma InCredit, która posiada bardzo ciekawą ofertę dla klientów z całego obszaru naszego kraju.

Firma działająca pod nazwą InCredit specjalizuje się w udzielaniu pożyczek długoterminowych. Jej klienci w zależności od swojej historii kredytowej i stażu w InCredit mogą pożyczyć od 800 do nawet 10000 zł, a spłatę (również w zależności od kwoty) można rozbić na 3-12 rat spłacanych co miesiąc.

Niewątpliwym atutem firmy InCredit jest fakt, że oferuje ona pożyczki klientom z całej Polski. Jest to możliwe dzięki internetowemu systemowi weryfikacji oraz obsługi klienta. O pożyczkę starać się mogą osoby w wieku od 23 do 70 lat, które są zameldowane na stałe w Polsce, posiadają aktywny numer telefonu, konto w polskim banku oraz regularne dochody.

Pożyczkę można otrzymać on-line w krótkim czasie. Proces spłaty jest również bardzo łatwy, a raty można spłacać również drogą internetową na jedno z obsługiwanych kont.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here