Częściowa spłata pożyczki w Filarum – konsekwencje?

0
33
Częściowa spłata pożyczki w Filarum – konsekwencje?
Ocena

Pożyczka od firmy Filarum jest bardzo opłacalna, ale trzeba pamiętać, że podpisując umowę, zobowiązujemy się do jej spłacania w terminie. Jeśli ten termin zostanie przekroczony, na każdego klienta czekają zawarte w umowie konsekwencje.

Spłacając nie całą należność, ale tylko cześć firma będzie naliczała dodatkowe odsetki. Jeśli mamy zamiar postępować tak przez pewien czas należy w tej sprawie skontaktować się z firmą, czego celem jest zapobiegnięcie zgłoszenia sprawy do firmy windykacyjnej, która będzie chciała wyegzekwować należność.

Unikanie spłaty

Lepiej spłacać tylko w części należność do firmy niż unikać spłaty – to nie odejdzie w zapomnienie tylko każdego dnia będą naliczana nowe, bardzo wysokie odsetki. Bardzo szybko z kilkuset złotych może się zrobić kilka tysięcy, a winę za ten stan rzeczy ponosi tylko nierzetelny klient. Firma Filarum ma prawo naliczać odsetki zgodnie z obowiązującą ustawą. Pożyczanie pieniędzy to obowiązek ich oddawania i klient musi sobie to uświadomić. Brak spłaty oznacza problemy z firmą windykacyjną i komornikiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here