Częściowa spłata pożyczki w Incredit – konsekwencje?

0
30
Częściowa spłata pożyczki w Incredit – konsekwencje?
Ocena

Pożyczanie pieniędzy w bankach i firmach pożyczkowych wiąże się z ułatwieniem życia, ale należy pamiętać, że jest to również związane z bardzo ważnym obowiązkiem regularnego spłacania zaciągniętych zobowiązań. Czasami w życiu mogą pojawić się nagłe, niespodziewane wydatki dodatkowe oraz inne sytuacje, które mogą sprawić, że spłata stanie się bardzo trudna albo nawet niemożliwa. Jak z takimi problemami u klientów radzi sobie firma InCredit?

Częściowa spłata powstałego zobowiązania jest dobrym pomysłem. Co prawda dług nie zostanie całkowicie zlikwidowany, ale jego saldo zostanie zmniejszone, a co za tym idzie, odsetki za spóźnienie będą liczone od tego zmniejszonego salda i siłą rzeczy będą mniejsze.

Firma InCredit na swojej stronie internetowej informuje, że prosi o kontakt telefoniczny wszystkich klientów, którzy nie są w stanie terminowo spłacić swojej pożyczki. Pracownicy udzielą odpowiednich informacji o tym co należy zrobić dalej. Częściowa spłata zobowiązania będzie z pewnością sygnałem dla firmy, że klient nie próbuje uniknąć spłaty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here