Czy Ferratum działa 24h/7?

Data dodania: 10 października, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 10 października, 2017 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Wiele osób zastanawia się, jak szybko i bezboleśnie wziąć dodatkowe pieniądze. Oczywiście, kiedy myślimy o szybkiej kasie, to naprawdę zależy nam na czasie. Nie interesuje nas wtedy składanie wniosku w banku i czekanie na decyzję, co może czasem trwać bardzo długo. Chcemy otrzymać pieniądze w możliwie jak najkrótszym terminie.

Wybierz mądrze

Ferratum to firma, która działa 24h/7. Oznacza to, że możesz składać wniosek o pożyczkę można składać przez Internet o każdej porze. Nie trzeba czekać na otwarcie oddziału banku, połączenie z konsultantem i nie trzeba tracić czasu na stanie w kolejce. Twój wniosek zostanie rozpatrzony w ciągu zaledwie 15 minut i, jeśli decyzja będzie pozytywna, już po chwili firma przeleje pieniądze na Twoje konto.

Przewaga nad bankami

Kiedy zależy nam na naprawdę szybkich pieniądzach, to dobrze jest, jeśli firma działa 24 godziny na dobę, również w weekendy. Banki nie oferują takich usług, zawsze bowiem trzeba czekać na otwarcie placówki lub na możliwość telefonicznej rozmowy z konsultantem w placówce.