Czy Filarum przelewa pieniądze w sobotę?

0
92
Czy Filarum przelewa pieniądze w sobotę?
Ocena

Pożyczkobiorcy firmy Filarum mogą liczyć na wiele udogodnień w kwestii wykonywania przelewów i obsługi bankowej. Przede wszystkim, firma posiada konta w kilku wiodących bankach na rynku, dzięki czemu może dokonywać przelewów do klientów lub księgować środki od nich w czasie rzeczywistym, jeśli wykonane zostały wewnątrz tej samej grupy bankowej.

Realizacja pożyczki w Filarum

Realizacja przelewu pożyczki w Filarum jest niemal natychmiastowa, a to oznacza, że wraz z pozytywną decyzją kredytową natychmiast zlecany jest przelew do odbiorcy, na numer konta wskazany w formularzu rejestracyjnym. W chwili otrzymania e-mail lub SMS z wiadomością o przyznaniu pożyczki, pieniądze są już w drodze.

Chociaż więc wniosek może być złożony i zaakceptowany w sobotę czy niedzielę, a pieniądze zlecone do przelewu w weekend, to pieniądze najpewniej i tak nie zostaną zaksięgowane u odbiorcy. Wszystko dlatego, że firma korzysta z najpopularniejszych przelewów w systemie ELIXIR, w którym sesje międzybankowe zaplanowane są wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here