Czy Filarum rozkłada pożyczki na raty?

0
36
Czy Filarum rozkłada pożyczki na raty?
Ocena

W firmie Filarum nie ma możliwości zaciągnięcia pożyczki na raty. Są to szybkie pożyczki gotówkowe, z krótkim terminem spłaty, wynoszącym 30 dni. Nie ma możliwości zawnioskowania o ratalne spłaty swojego zobowiązania.

W przypadku problemów ze spłatą swojej pożyczki, nie ma obecnie  możliwości wniesienia opłaty za wydłużenie terminu jej zwrotu, jak w przypadku innych chwilówek. Jeżeli zaś klient dość długo zwleka ze spłatą, ale kontaktuje się z firmą, istnieje możliwość rozłożenia pozostałego zobowiązania na raty.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że zgodnie z umową pożyczki, taki system ratalny będzie kosztował 15% kwoty pozostałej do spłaty pożyczki. Koszty te zawsze obarczają pożyczkobiorcę. W takiej sytuacji, klient otrzymuje listowny aneks do umowy, w którym zawarte są daty spłaty wszystkich rat oraz ich terminy. Należy bezwzględnie dotrzymywać spłaty wszystkich rat, ponieważ wypowiedzenie ugody ratalnej będzie się wiązało z natychmiastową windykacją pożyczki. Taka windykacja może zostać przekazana do firmy zewnętrznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here