Czy Filarum udziela pożyczki w sobotę?

0
25
Czy Filarum udziela pożyczki w sobotę?
Ocena

Filarum udziela szybkich pożyczek przez siedem dni w tygodniu. Oznacza to, że wnioskując o pożyczkę w sobotę, można liczyć na pozytywną decyzję tego samego dnia. Firma rozpatruje wnioski klientów w godzinach od 8 rano do 22. Należy więc pamiętać o tym, że wniosek złożony w pozostałych godzinach, zostanie rozpatrzony dopiero następnego dnia.

Jak wygląda proces przyznawania pożyczki w Filarum?

  • o pozytywnej decyzji pożyczkowej Klient jest informowany przez sms oraz drogą mailową. Środki przelewane są niezwłocznie.
  • Jeżeli wnioskujący posiada rachunek bankowy w tym samym banku, co Filarum, może spodziewać się środków nawet po piętnastu minutach.
  • Jeżeli jest to inny bank, który nie obsługuje Filarum, należy czekać aż pieniądze wyjdą sesją wychodzącą z banku, a następnie wpłyną na rachunek bankowy wnioskodawcy, po jego sesji przychodzącej.

Większość osób przyznaje, że pieniądze od Filarum otrzymują w ciągu kilkunastu minut, do pół godziny. Jeżeli jednak wniosek został złożony popołudniu, środki wpłyną najprawdopodobniej następnego dnia roboczego. Nie każdy bank realizuje przelewy lub przyjmuje je w weekendy. Niekiedy na środki trzeba więc czekać do poniedziałku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here