Czy Filarum udziela rabat na pożyczki?

0
30
Czy Filarum udziela rabat na pożyczki?
Ocena

Obecnie Filarum proponuje swoim nowym klientom promocję, która polega na tym, że pierwszą pożyczkę mogą otrzymać całkowicie za darmo. Promocja ta dotyczy jedynie nowych klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z oferty firmy i którzy dokonali pełnej rejestracji na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Promocja w Filarum

Co ważne, w ramach promocji istnieje możliwość pożyczenia kwoty 1000 złotych na okres 30 dni. Wówczas żadne odsetki, opłaty przygotowawcze, ani koszty nie są naliczane, jeżeli pożyczka zostanie spłacona w terminie. W przypadku opóźnienia w spłacie, mogą zostać jednak naliczone koszty, co wynika z umowy. Jest to oferta przygotowana przez Filarum specjalnie na okres wakacyjny.

Co jakiś czas, Filarum przygotowuje dla swoich stałych klientów różnego rodzaju rabaty, jak pożyczka tańsza o jakiś procent lub za darmo. Warunkiem jest oczywiście skorzystanie z oferty w określonym czasie i zaciągnięcie pożyczki na konkretny okres czasu. Klienci Filarum o takich rabatach i promocjach informowani są za pośrednictwem e-maili oraz smsów, gdzie otrzymują odpowiednie kody rabatowe od firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here