Czy Filarum wysyła umowę pożyczki do domu?

0
186
Czy Filarum wysyła umowę pożyczki do domu?
Ocena

W Filarum pożyczki zaciąga się za pośrednictwem Internetu. Umowa pożyczki dostępna jest więc dla klienta na jego profilu, na stronie internetowej pożyczkodawcy oraz wysyłana jest na adres e-mail wskazany we wniosku. Firma nie wysyła umowy w wersji papierowej klientom, ponieważ mają do niej dostęp w formie elektronicznej. Nie jest wymagany podpis klienta, ponieważ elektronicznie potwierdza on, że zgadza się z warunkami przedmiotowej umowy.

Pożyczka w Filarum – dodatkowe informacje

Ponadto, przelew 1 grosza, którego dokonuje się w celu weryfikacji tożsamości i rachunku bankowego, również zatytułowany jest w taki sposób, że klient potwierdza zawarcie umowy z firmą. Oczywiście, umowę można dla siebie wydrukować, zawiera ona podpis elektroniczny przedstawiciela firmy.

 

Można również poprosić o przesłanie wersji papierowej umowy z Filarum, dzwoniąc na infolinię. Ze wszystkimi ważnymi informacjami w sprawie pożyczki oraz działalności firmy, można zapoznać się przede wszystkim na stronie internetowej pożyczkodawcy. Tam również znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here