Czy Hapi Pożyczki daje pożyczki w kioskach Ruchu?

0
31
Czy Hapi Pożyczki daje pożyczki w kioskach Ruchu?
Ocena

 

Za pośrednictwem specjalnej platformy internetowej, można wybrać określoną kwotę pożyczki z przedziału od 800 zł do aż 15 000 zł wraz ze wskazaniem ilości miesięcznych rat  – od 3 do 36. W zależności od wybranego okresu kredytowania, może się zmienić stopa oprocentowania, która wynosi od 19,46% do 23,39%, dlatego też zawsze korzystniejsze jest wybranie krótszego okresu trwania pożyczki, lub jej przedwczesna spłata w momencie wybrania dłuższego okresu kredytowania.

Oferta uzależniona jest od indywidualnych potrzeb potencjalnego klienta i jego możliwości kredytowych. Po pozytywnym przejściu procesu weryfikacji, która także odbywa się online, pożyczkobiorca otrzymuje całkowitą kwotę pożyczki na wskazany przez siebie rachunek bankowy.

Czy Hapi Pożyczki udziela więc pożyczek w kioskach Ruchu?

Nie. Hapi Pożyczki nie udziela pożyczek w inny sposób, niż za pośrednictwem strony internetowej, na której dostępna jest symulacja pożyczki oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące zawarcia umowy między pożyczkodawcą (Hapi Pożyczka) a potencjalnym klientem.

Wszelkie dokumenty związane z zawarciem umowy pożyczkowej są również dostępne w wersji elektronicznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here