Czy Hapi Pożyczki przelewa pieniądze w sobotę?

0
32
Czy Hapi Pożyczki przelewa pieniądze w sobotę?
Ocena

Nie, biuro obsługi klienta Hapi Pożyczki jest czynne w sobotę w godzinach od 9:00 do 17:00, jednak żadne przelewy środków pieniężnych nie są tego dnia realizowane i bez względu na ten fakt otrzymanie środków w dni inne niż robocze może być niemożliwe (Sesje Elixir realizujące przelewy międzybankowe odbywają się wyłącznie w dni robocze).

W jakie dni więc dostanę pieniądze?

Również w niedziele i święta nie istnieje możliwość otrzymania środków z tytułu podjętej pożyczki – następuje to niezwłocznie w kolejny dzień roboczy. Platforma internetowa Hapi Pożyczki jest czynna całą dobę przez cały tydzień. Potencjalny klient może przystąpić do złożenia wniosku o przyznanie pożyczki o każdej dogodnej dla niego porze, jednak należy mieć na uwadze fakt, że tylko w określonych dniach i godzinach wnioski są rozpatrywane. Przelew pożyczonej kwoty również jest uzależniony od godzin, w jakich odbywa się praca biura obsługi oraz od banku w jakim klienta posiada konto bankowe.

Z tego powodu przelew środków pieniężnych może nastąpić dopiero w następny dzień roboczy, w zależności od pory, w której pożyczka została przyznana.   

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here