Czy Incredit przelewa pieniądze w niedziele?

0
37
Czy Incredit przelewa pieniądze w niedziele?
Ocena

Wielu klientów firm zajmujących się udzielaniem chwilówek oraz dłuższych pożyczek ratalnych on-line jest zainteresowanych produktami finansowymi, które są dostępne również w weekendy. Jedną z firm udzielających pożyczek ratalnych on-line jest InCredit. Czy firma ta przelewa pieniądze w niedziele?

Na stronie internetowej tego pożyczkodawcy można znaleźć informację mówiącą o tym, że firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 21:00, a także w soboty od 8:00 do 20:00. Właśnie w tych godzinach rozpatrywane są wnioski, udzielana jest pomoc klientom oraz wykonywane są przelewy. Oznacza to, że InCredit nie przelewa pieniędzy w niedziele oraz dni świąteczne.

Jeśli komuś bardzo zależy na otrzymaniu pieniędzy w weekend to osoba taka musi spełniać dwa warunki. Po pierwsze musi posiadać konto w jednym z banków obsługiwanych przez InCredit. Pozwoli to na wykonanie przelewu ekspresowego księgowanego w dni wolne od pracy. Po drugie konieczne jest złożenie wniosku w sobotę w godzinach od 8:00 do 20:00. W przeciwnym wypadku pieniądze dotrą na konto pożyczkobiorcy w najbliższy dzień roboczy podczas pierwszej lub kolejnej sesji przychodzącej w jego banku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here