Czy Incredit przelewa pieniądze w weekend?

0
34
Czy Incredit przelewa pieniądze w weekend?
Ocena

InCredit jest firmą, która udziela pożyczek on-line w sposób szybki i bezproblemowy dla klientów spełniających wszystkie  wymagania. Wielu pożyczkobiorcom zależy na szybkich przelewach wykonywanych również w weekendy.

Firma InCredit pracuje w dni powszednie w godzinach 8:00 – 21:00. Jeśli chodzi o weekendy to pracownicy są dostępni w soboty w godzinach 8:00 – 20:00. Oznacza to, że InCredit częściowo wykonuje przelewy w weekendy (w sobotnich godzinach pracy). Oczywiście warunkiem szybkiego otrzymania przelewu jest posiadanie konta w jednym z poniższych banków: Alior Bank, BZ WBK, mBank, Millenium, Pekao.

Jeśli pożyczkobiorca posiada rachunek w jednym ze wspomnianych wyżej banków to przelew powinien dotrzeć do niego jeszcze w sobotę, ponieważ InCredit wypłaci pożyczkę z konta w takim samym banku. Będzie to więc przelew wewnętrzny obsługiwany również w soboty. Posiadacze kont w innych bankach otrzymają decyzję pożyczkową w sobotę i to właśnie w sobotę zostanie wykonany przelew, jednak dotrze on dopiero w poniedziałek przy najbliższej sesji przychodzącej banku klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here