Czy Incredit sprawdza BIK i KRD?

0
45
Czy Incredit sprawdza BIK i KRD?
Ocena

Oferta firmy InCredit jest bardzo atrakcyjna dla wielu pożyczkobiorców zainteresowanych produktami finansowymi oferowanymi na kilkanaście miesięcy. Oznacza to, że dzięki tej ofercie można pożyczyć nawet 10000 zł, a spłatę tej kwoty można rozłożyć na 12 miesięcznych rat. Warto jednak zainteresować się jak firma weryfikuje potencjalnych pożyczkobiorców.

Firma InCredit udziela dość sporych pożyczek ratalnych, więc sprawdza potencjalnych pożyczkobiorców we wszystkich możliwych bazach. Między innymi sprawdzany jest Krajowy Rejestr Długów (KRD), więc jeśli klient miał problemy ze spłacaniem swoich innych zobowiązań to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie otrzyma pożyczki w InCredit.

Jeśli chodzi o Biuro Informacji Kredytowej (BIK) to pracownicy InCredit mają dostęp do danych znajdujących się w BIK, jednak nie oznacza to, że na pewno sprawdzają tam każdego pożyczkobiorcę. Każdy przypadek pożyczkobiorcy jest traktowany indywidualnie, więc istnieje szansa, że podczas weryfikacji nie będą sprawdzane wpisy w Biurze Informacji Kredytowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here