Czy Incredit udziela pożyczki w sobotę?

0
53
Czy Incredit udziela pożyczki w sobotę?
Ocena

Coraz więcej firm pożyczkowych wprowadza do swoich ofert liczne udogodnienia dla swoich klientów. Bardzo ważne są elastyczne godziny udzielania pożyczek, dzięki którym pieniądze można otrzymać nawet wieczorami lub w weekendy. Jedną z firm, która zadbała o takie udogodnienia jest InCredit.

Pożyczki InCredit w sobotę

Opisywana firma zajmuje się udzielaniem pożyczek ratalnych on-line. Dostępne są kwoty do 10 tysięcy złotych udzielane na okres maksymalnie 12 miesięcy, jednak konieczne jest spełnienie odpowiednich warunków.

Niezwykle istotnym atutem jest fakt, że firma InCredit udziela pożyczek swoim klientom w bardzo elastycznych godzinach pracy. Wnioski są rozpatrywane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00. Ogromnym atutem jest fakt, że prezentowana firma pożycza również pieniądze w soboty od 9:00 do 17:00.

Należy jednak pamiętać, że przelewy pożyczek udzielonych w weekend dotrą na konta klientów w najbliższym dniu roboczym. Wyjątkiem jest sytuacja, w której klient posiada konto w takim samym banku co InCredit.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here