Czy Incredit udziela rabatu na pożyczki?

0
36
Czy Incredit udziela rabatu na pożyczki?
Ocena

Bardzo wielu klientów firm pożyczkowych „poluje” na ciekawe promocje i rabaty, dzięki którym mogą obniżyć koszty spłaty zaciągniętego zobowiązania. Przykładem firmy, która oferuje atrakcyjne warunki spłaty zaciągniętych pożyczek jest InCredit. Firma ta specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych na spore kwoty oraz maksymalnie 12-miesięczny okres spłaty.

Rabaty dla klientów InCredit

Aktualnie w ramach promocji Pierwszy Miesiąc Gratis, firma InCredit udziela rabatu dotyczącego spłaty pierwszej raty pożyczki. Promocja ta jest oferowana dla nowych klientów, którzy w przypadku punktualnej spłaty pierwszej miesięcznej raty, nie będą musieli spłacać żadnych kosztów pożyczki tylko sam kapitał.

Warto jednak podkreślić, że rabat ten nie obowiązuje w przypadku kolejnych rat. Należy też pamiętać, że w przypadku opóźnienia w spłacie, należy oddać kwotę kapitału razem z kosztami i odsetkami karnymi za spóźnienie. Skorzystanie z tej promocji może się okazać bardzo korzystne w przypadku spłaty dużych kwot rozbitych na mała ilość miesięcznych rat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here