Czy Moneyman daje pożyczki na 61 dni?

0
24
Czy Moneyman daje pożyczki na 61 dni?
Ocena

W każdym miejscu w Polsce żyją osoby, które zarabiają zbyt mało, żeby na wszystko wystarczyło. Dlatego, jeśli przychodzą kłopoty i trzeba gdzieś pożyczyć pieniądze, warto sięgnąć po pomoc, na przykład do firm pożyczkowych. Jedną z takich firm jest Moneyman. To firma, która działa na międzynarodowym rynku i ma już ogromną liczbę zadowolonych klientów. W Polsce bez problemu można wziąć pożyczkę wszędzie, gdzie tylko się chce.

Czy dostanę pożyczkę na 61 dni?

Pierwsza możliwa pożyczka, która jest w ofercie Moneyman jest całkowicie za darmo. Oczywiście kwota do 1500 zł jest do spłaty w ciągu 61 dni, czyli dwóch miesięcy. To klient wybiera, kiedy ją spłaci. Może ją zwrócić w ciągu miesiąca lub 15 dni, jednak możliwość jest do 61 dni. Inną pożyczką jest ratalna do kwoty 2000 zł. Ona również jest do spłaty w ciągu 61 dni, tylko jest rozłożona na raty.

Każda z tych opcji jest kusząca, ponieważ pierwsza dodatkowo jest całkowicie bezpłatna. Następną również można wziąć taką samą, oczywiście już z odpowiednią dodatkową opłatą.

Każdy klient ma możliwość dobrania pożyczki według własnego gustu. Jednak pierwsza pożyczka jest do dwóch miesięcy, zaś najdłuższa do sześciu. Podczas składania wniosku należy wybrać z dostępnych dla danej osoby opcji, pożyczkę wraz z odpowiednim okresem spłaty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here