Czy Moneyman daje pożyczki przez telefon?

0
26
Czy Moneyman daje pożyczki przez telefon?
Ocena

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób chętnie sięga po pożyczki, ponieważ pensje ludzi są wyjątkowo niskie. W takiej sytuacji zwykle własnych pieniędzy brakuje na bardzo ważne sprawy, dlatego firmy pożyczkowe zwykle są najlepszym rozwiązaniem. Naturalnie warto o tym pamiętać, że w dużej mierze są to pożyczki dość krótkoterminowe.

Nie ma możliwości otrzymania pożyczki na kilka lat, ponieważ firmy pożyczkowe działają bardziej krótkoterminowo. Dają często bez problemu, jednak na dość krótki czas. W Moneyman pożyczka najdłuższa jest do 6 miesięcy.

A czy są pożyczki przez telefon?

Jeśli chodzi o sam wniosek pożyczkowy, to w Moneyman nie ma możliwości złożenia go przez telefon. Oczywiście numer jest obowiązkowy, ponieważ na niego przychodzi kod weryfikacyjny, który trzeba w odpowiednim miejscu podać, by skończyć weryfikację. Cała procedura jest przez Internet. Telefon zaś jest konieczny do weryfikacji i jeśli klient nie spłaca rat, do kontaktu z nim. Jeśli jednak chodzi o telefon z dostępem do Internetu, wówczas jak najbardziej jest to możliwe. Weryfikacja oraz składanie wniosku muszą być przeprowadzone w sieci a nie przez numer telefonu. Do złożenia wniosku niezbędny jest Internet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here