Czy Moneyman daje pożyczki w kioskach Ruchu?

0
32
Czy Moneyman daje pożyczki w kioskach Ruchu?
Ocena

Wiele firm pożyczkowych działa na podobnej zasadzie. Udzielają pożyczek krótkoterminowych na dogodnych warunkach. Jednak nie wszystkie działają on line. Czasami jest to firma, która ma swoje placówki, czasami jest taka, iż jej punkty są w różnych miejscach, np. w kioskach Ruchu. Dlatego w poszczególnych miejscach należy się dowiedzieć, w jakiej lokalizacji można wziąć pożyczkę w danej firmie.

A Moneyman? Czy daje pożyczki w kiosku Ruchu?

Firma Moneyman działa wyłącznie online i nie ma absolutnie żadnych punktów, w których można wziąć pożyczkę. Jeśli ktoś potrzebuje porozmawiania w cztery oczy z pracownikiem, wówczas najlepiej jest wybrać taką firmę, która tego rodzaju rozwiązanie oferuje. W przypadku Moneyman jest to wyłącznie kontakt internetowy. By się skontaktować z pracownikami, jeśli klient ma jakieś pytania, należy:

  • Skontaktować się na czacie z konsultantem
  • Zadzwonić na infolinię
  • Napisać e-maila do firmy Moneyman

To najprostsza forma kontaktu, która wystarczy, by rozwiać wszelkie wątpliwości. W większości pytań należy sięgnąć do zakładki „najczęściej zadawane pytania” lub skontaktować się w wybrany sposób. Jeśli ktoś jednak potrzebuje bezpośredniego kontaktu z firmą, wówczas należy zwrócić się do innej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here