Czy Moneyman działa 24h/7?

0
32
Czy Moneyman działa 24h/7?
Ocena

Kiedy ludzie szukają firm pożyczkowych, zwykle wybierają firmy oferujące pożyczki przez Internet, ponieważ klient może w każdej chwili wejść i złożyć wniosek o pożyczkę. Jest to wygodne zarówno dla klienta, jak i dla samej firmy, gdyż ludzie w różnych porach mają czas, żeby sięgnąć po pomoc. Przez Internet można zarejestrować konto, wejść na nie, przejść proces weryfikacji i poczekać na pieniądze, jeśli decyzja jest pozytywna.

A Moneyman? Też działa w weekendy?

Jak każda firma pożyczkowa, tak Moneyman działa 24h/7. O każdej porze dnia i nocy można wejść i się zarejestrować. O każdej porze można liczyć na pomoc konsultanta lub otrzymać odpowiednią pomoc dzwoniąc na infolinię. Firma działa przez całą dobę 7 dni w tygodniu, przez co w każdej chwili można skorzystać z jej usług.

A przelew? Czy można go dostać w niedzielę?

Gdy dochodzi do weryfikacji i musi przejść przelew, trzeba wziąć pod uwagę równie bank, w którym klienta ma konto. Firma Moneyman bowiem ze swojej strony działa natychmiast, jednak końcowy efekt czyli wpływ pieniędzy zależy również od czasu księgowania na koncie klienta. Zatem można złożyć wniosek w weekend, jednak pożyczka może wpłynąć dopiero pierwszego dnia roboczego. Wszystko zależy od konta klienta, w jakim czasie zaksięguje pieniądze na wybranym koncie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here