Czy Moneyman przelewa pieniądze w sobotę?

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Standardowy Polak pracuje od poniedziałku do soboty minimum 8 godzin. Do tego dochodzi zawiezienie dzieci do szkoły, przywiezienie, pomoc w lekcjach, zajęcie się domem i tak toczy się dzień. W takiej sytuacji bardzo łatwo jest zapomnieć o ważnych sprawach. Przegapienie wizyty u lekarza, czy ostatecznego terminu wykupu leków jest na porządku dziennym.

Dlatego czasami zdarzają się sytuacje, że czegoś zapomni się np. w długo planowanej wycieczce z rodziną. Nie oznacza to jednak, że trzeba rezygnować z wypadu. Firma Moneyman ma w swojej ofercie pożyczki przez internet, które można dostać w niecałe 20 minut.

Jednak co zrobić kiedy np. jest sobota?

Prawdą jest że standardowy bank wysyła pieniądze zaledwie do piątku wieczorem. W związku z tym nasuwa się pytanie, czy Moneyman dostarczyłoby pieniądze także takiego dnia. Oczywistym jest, że wniosek można wypełnić w każdy dzień tygodnia i o każdej godzinie.

Firma ta jest przyjazna klientom, dlatego, aby zadowolić wszystkie strony korzystając z usługi zPay  wysyła pieniądze także w sobotę. Wartą zaznaczenia uwagą jest to, że kiedy klient dostanie pieniądze, jest zależne od jego konta bankowego. Pieniądze są przelewane zaraz po akceptacji wniosku bezpośrednio na konto pożyczkobiorcy.