Czy Moneyman przelewa pieniądze w sobotę?

0
67
Czy Moneyman przelewa pieniądze w sobotę?
Ocena

Standardowy Polak pracuje od poniedziałku do soboty minimum 8 godzin. Do tego dochodzi zawiezienie dzieci do szkoły, przywiezienie, pomoc w lekcjach, zajęcie się domem i tak toczy się dzień. W takiej sytuacji bardzo łatwo jest zapomnieć o ważnych sprawach. Przegapienie wizyty u lekarza, czy ostatecznego terminu wykupu leków jest na porządku dziennym.

Dlatego czasami zdarzają się sytuacje, że czegoś zapomni się np. w długo planowanej wycieczce z rodziną. Nie oznacza to jednak, że trzeba rezygnować z wypadu. Firma Moneyman ma w swojej ofercie pożyczki przez internet, które można dostać w niecałe 20 minut.

Jednak co zrobić kiedy np. jest sobota?

Prawdą jest że standardowy bank wysyła pieniądze zaledwie do piątku wieczorem. W związku z tym nasuwa się pytanie, czy Moneyman dostarczyłoby pieniądze także takiego dnia. Oczywistym jest, że wniosek można wypełnić w każdy dzień tygodnia i o każdej godzinie.

Firma ta jest przyjazna klientom, dlatego, aby zadowolić wszystkie strony korzystając z usługi zPay  wysyła pieniądze także w sobotę. Wartą zaznaczenia uwagą jest to, że kiedy klient dostanie pieniądze, jest zależne od jego konta bankowego. Pieniądze są przelewane zaraz po akceptacji wniosku bezpośrednio na konto pożyczkobiorcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here