Czy Moneyman przelewa pieniądze w weekend?

0
133
Czy Moneyman przelewa pieniądze w weekend?
Ocena

Każdy, kto choć raz starał się o kredyt, wie doskonale, że musi poczekać przez weekend, by moc pójść do banku, by otrzymać kredyt. Tak właśnie działają placówki banków. Dlatego, gdy wnioskuje się o chwilówkę, o którą można się starać o każdej porze dnia i nocy, wiele osób zastanawia się, czy pieniądze faktycznie dojdą w ciągu 15 minut.

Czy rzeczywiście można na to liczyć?

Niestety nie. Firma Moneyman nie jest cudotwórcą i nie uruchomi przelewów z banków sama. Składając wniosek w Moneyman można to zrobić  nawet w sobotę w nocy i przechodzić część weryfikacji. Proces jednak zatrzyma się na przelewie opłaty rejestracyjnej czyli jednego grosza, ponieważ nie wszystkie banki realizują przelewy o takich porach.

Zwykle można się wtedy zarejestrować, lub wnioskować o pożyczkę, bo np. jesteśmy zarejestrowani. Jeśli jednak to jest weekend, to choć firma natychmiast zleci przelew, może nie dojść szybko do odbiorcy. Dzieje się tak dlatego, że dane przelewy są realizowane przez bank nie tylko Moneyman ale również ten należący do klienta. Dni i godziny księgowania obu banków mają decydujący wpływ na wpłynięcie pożyczki na konto klienta. Dlatego najszybciej można dostać pożyczkę w dzień roboczy i w godzinach księgowania banku w którym klient ma konto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here