Czy Moneyman rozkłada pożyczki na raty?

0
40
Czy Moneyman rozkłada pożyczki na raty?
Ocena

Wiele osób poszukując pożyczki, która będzie ratowała ich finanse, wolałoby taką, gdzie będzie można spłacać je w ratach. Trudno bowiem oczekiwać, że ktoś, kto zarabia w granicach 2000, pożyczając tyle lub nawet 1500, będzie w stanie spłacić od razu całość. Dlatego pożyczki ratalne są tak bardzo istotne.

Jak jest w Moneyman?

W zależnościom potrzeb każdego klienta, firma Moneyman posiada trzy rodzaje pożyczek na raty. Pierwsza pożyczka równie może być ratalna, jednak nie ma ogólnych zasadach ich udzielania. Przede wszystkim dlatego, że każdy klient traktowany jest indywidualnie i dopasowywana jest do każdego pożyczka, jakiej potrzebuje. Konkretny koszt rat oraz czas ich spłacania jest uzależniony od potrzeb oraz maksymalnego okresu, w jakim można w Moneyman mieć pożyczkę.

Już na początku można otrzymać pożyczkę ratalną bez dodatkowych opłat, ponieważ firma Moneyman posiada taką ofertę, jednak warunkiem jest ściśle terminowa spłata zobowiązań. Maksymalna kwota, jaką można pożyczyć i spłacać w ratach to kwota 5000 zł, na okres 6 miesięcy. Szczegółowe informacje zwykle są widoczne podczas ustalania pożyczki, zanim klient się zdecyduje na nią. Przed zatwierdzeniem wzięcia pożyczki, na profilu klienta wyświetla się kwota, czas spłaty oraz wysokość miesięcznych rat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here