Czy Moneyman udziela pożyczki przez sms?

0
42
Czy Moneyman udziela pożyczki przez sms?
Ocena

W XX wieku nastąpił rozwój technologii. Jednym z jego przejawów jest telefon komórkowy który został wynaleziony w 1973 roku. Od tamtego prototypu do dzisiejszych telefonów minęło niewiele czasu, za to wiele zmian. Dzisiejsze modele mieszczą się bez problemu w ręce, mają ekran dotykowy, wiele funkcji dodatkowych jak połączenie z internetem, czy dyktafon.

Pierwotnie urządzenie to miało służyć do rozmów z osobami znajdującymi się daleko, jednocześnie bez obowiązku stania przy telefonie przewodowym. Obecnie dodatkową funkcją równie ważną, albo nawet ważniejszą jest pisanie smsów. Większość spraw można załatwić poprzez sms, nawet można załatwić taksówkę.

Czy firma pożyczkowa Moneyman udzieli pożyczki poprzez sms?

Nie. Wzięcie pożyczki jest poważnym krokiem, gdyż wiąże się z jej późniejszą spłatą. Trzeba się zastanowić, czy można sobie na nią pozwolić, ile powinno się wziąć żeby wystarczyło na wydatek, a jednocześnie raty były możliwe do spłaty. Do identyfikacji klienta potrzebne są dane, których nie prześle się przez smsa. Mimo to, numer telefonu jest potrzebny podczas rejestracji klienta.

Forma sms jest prosta, więc nie dałoby się w niej zamieścić wszystkich ważnych informacji, m.in. o zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Moneyman oferuje swoje usługi online. Umożliwia to szybkie zdobycie pożyczki przez około 20 minut, przy niskich wymaganiach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here