Czy Moneyman udziela rabat na pożyczki?

0
32
Czy Moneyman udziela rabat na pożyczki?
Ocena

Każdy człowiek bardzo chętnie sięga po pożyczki, z różnych powodów. Oczywiście jest to wygoda, ponieważ pożyczyć z firmy pożyczkowej można szybko i często bez wysiłku. Jednak spłata pożyczonych pieniędzy jest już mniej przyjemna.

Dlatego należy bardzo dokładnie się zastanowić i przeliczyć, czy finanse rodziny czy osoby faktycznie dadzą sobie radę. Nie warto bowiem ładować się w długi, których będzie bardzo trudno wyjść lub co gorsza wplącze to klienta w spiralę długów. Lepiej pięć razy przeliczyć lub w ogóle się wycofać. Lepsze to, niż miałoby być tak, że ktoś bierze pożyczkę, choć wie, ze jej nie spłaci. Po prostu nie da rady. W taki sposób łatwo jest narobić sobie problemów.

No dobrze, ale czasem firmy udzielają rabatów.

Moneyman udziela rabatów zarówno dla pierwszego jak i kolejnego klienta. Każdy pierwszy klient ma możliwość wzięcia pożyczki całkowicie za darmo, ponieważ taką ofertę ma Moneyman. Kwota do 1500 zł na 61 dni, lub ratalna do 2000 zł również na 61 dni to oferta dla klienta pierwszy raz.

Stały klient ma natomiast punkty bonusowe, które przeznaczane są na rabaty dotyczące pożyczek. To znaczy, że na o wiele lepszych warunkach otrzyma pożyczkę. Warto z punktów bonusowych korzystać, ponieważ rzeczywiście pożyczka, którą będzie można wziąć, faktycznie będzie niezwykle korzystna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here