Czy Moneyman wysyła listy do domu?

0
148
Czy Moneyman wysyła listy do domu?
Ocena

Każda firma udzielając pożyczki, przede wszystkim zwraca uwagę na bezpieczeństwo i swoje i wszystkich klientów. By ustrzec się przednie chcianymi problemami, należy bardzo dokładnie poznać klienta. To znaczy, że oprócz danych osobowych potrzebny jest adres i przede wszystkim weryfikacja danej osoby.

Czy jednak to oznacza, że do domu przyjdą jakieś dokumenty?

Nie. Nie ma potrzeby wysyłania dokumentów do domu. W dzisiejszych czasach droga elektroniczna jest bardziej wygodna i przyjazna środowisku. Nie trzeba drukować umów, ponieważ podczas rejestracji podaje się również adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu. Te elementy powodują, że na adres e-mail wysyłana jest umowa a na numer telefonu decyzja o przyznanej lub odrzuconej pożyczce.

Ponadto każdy klient na swoim koncie posiada umowę oraz harmonogram spłat. Zatem nie ma potrzeby odsyłania czegokolwiek w formie papierowej do miejsca zamieszkania. Jeśli oczywiście klient wyraźnie poprosi o przesłanie dokumentów, na życzenie możemy wysłać jednak o wiele prościej i szybciej jest wydrukować sobie umowę samodzielnie. Nie ma potrzeby podpisywania umowy, ponieważ przy umowie przez Internet, zatwierdzenie wniosku przez klienta jest jednocześnie podpisaniem umowy.

W przypadku regularnego niespłacania pożyczki i braku kontaktu e-mailowego oraz telefonicznego, ponaglenia są wysyłane listem poleconym na adres domowy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here