Czy można dostać 2 pożyczki w Hapi Pożyczki?

0
142
Czy można dostać 2 pożyczki w Hapi Pożyczki?
Ocena

Biorąc pożyczkę, sprawdzane jest czy jesteśmy w stanie ją bez problemu spłacić, poza samymi środkami pieniężnymi, możemy być sprawdzeni w BIK oraz KRS. Jeżeli jednak nie mieliśmy problemy z zadłużeniem, mając udokumentowane źródło dochodu, jesteśmy w stanie wziąć kredyt, o wysokości, która jest dostosowana do naszych możliwości.

Niedopuszczalnym jest, by wziąć kredyt, którego nie będziemy zdolni spłacić – jest niemalże pewne, że nie zostanie nam on udzielony, a nawet jeśli taka sytuacja by się wydarzyła, to przez niespłacanie go, sprawa szybko przejdzie na drogę sądową, na czym ucierpimy przede wszystkim my.

Ile pożyczek można mieć w Hapi Pożyczki?

Stąd też większość instytucji finansowych jest czujna i nie udziela kredytu osobom, które nie będą potrafiły się z niego wywiązać. Większość spraw zależy zatem od naszej sytuacji finansowej. Wynika z tego fakt, że zwiększenie limitu kwoty w Hapi Pożyczki jest możliwe, jednak to system automatycznie wygeneruje odpowiednią ofertę, dostosowaną specjalnie do nas.

W ten sposób będziemy mogli posiadać dwie pożyczki, jednak są to indywidualne sprawy, które inaczej są rozwiązywane dla każdego z klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here