Czy można dostać 300 zł w Incredit?

0
42
Czy można dostać 300 zł w Incredit?
Ocena

Firma InCredit oferuje swoim klientom bardzo szeroki zakres dostępnych kwot pożyczek, które można rozbić na wygodne miesięczne raty. W zależności od kwoty, pożyczkę można spłacić w maksymalnie 6 lub 12 miesięcy. Jak wygląda sprawa w przypadku mniejszych kwot rzędu 300 zł?

Na stronie internetowej InCredit dostępne są specjalne suwaki, za pomocą których użytkownik wybiera kwotę pożyczki oraz liczbę rat. Najniższą dostępną pożyczką jest kwota 800 zł, więc w InCredit nie dostaniemy pożyczki na kwotę 300 zł.

Jest to spowodowane tym, że firma InCredit specjalizuje się w większych pożyczkach ratalnych, natomiast pożyczki w wysokości 300 zł można otrzymać w firmach działających w branży tak zwanych chwilówek udzielanych zwykle na 30 dni.

Warto dodać, że firma prowadząca serwis InCredit prowadzi również serwis pożyczkowy NetCredit zajmujący się chwilówkami i to właśnie tam można otrzymać szybką pożyczkę on-line na kwotę 300 zł, którą w zależności od własnych preferencji można spłacić w terminie od 14 do 30 dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here