Czy można dostać 300 zł w Moneyman?

0
30
Czy można dostać 300 zł w Moneyman?
Ocena

Każda osoba, która kiedykolwiek potrzebowała dodatkowego zastrzyku gotówki wie, że w grę wchodzą przeróżne kwoty. Oczywiście nie ma mowy o pożyczeniu 10 czy 20 zł, ponieważ żadnej firmie nie będzie się to opłacać. Pożyczona kwota musi być w miarę sensowna i musi czemuś służyć.

Czy zatem w Moneyman można pożyczyć tylko 300 zł?

Kwota 300 zł jest stosunkowo mała jak na pożyczkę, jednak nikogo nie dziwi. Moneyman oferuje pożyczki od 100 zł, zatem 300 zł również nie będzie problemem. Takie kwoty są spłacane jednorazowo, ponieważ jest to zbyt mała kwota, by ją rozbijać na raty.

Do czego służą małe pożyczki?

Wbrew pozorom wcale nie są one pozbawione sensu. Bardzo łatwo jest sobie wyobrazić sytuację, gdy ktoś miał w danym miesiącu bardzo pilne wydatki i zabrakło pieniędzy do wypłaty, która będzie za kilka dni. To kwota, która aż tak bardzo budżetu nie obciąży. Za to rodzina nie będzie głodna, ponieważ kiedy wpłynie wypłata, wówczas spłaca się od razu pożyczoną kwotę.

Nie każdy ma możliwość pożyczania od znajomych czy rodziny pieniędzy, dlatego tego typu rozwiązania są dostępne w firmach pożyczkowych. To mała kwota i będzie stosunkowo mało kosztowała w pożyczeniu, za to może pomóc przetrwać trudne chwile.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here