Czy można dostać pożyczkę w Incredit od 18 lat?

0
39
Czy można dostać pożyczkę w Incredit od 18 lat?
Ocena

InCredit to firma oferująca swoim klientom pożyczki ratalne on-line. Aby uzyskać pożyczkę, klient musi spełnić kilka warunków, a jednym z nich jest minimalny i maksymalny wiek pożyczkobiorcy.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie internetowej firmy, InCredit udziela pożyczek klientom w wieku od 21 do 70 lat, które na stałe mieszkają w Polsce. Oznacza to, że osoby, które skończyły 18 lat nie mogą starać się o pożyczkę ratalną InCredit.

Warto pamiętać, że wiek nie jest jedynym wymogiem tej firmy. Również osoby mieszczące się w przedziale wiekowym 21-70 lat mogą spodziewać się odmowy udzielenia pożyczki jeśli nie posiadają dochodu, konta w polskim banku oraz jeśli widnieją w rejestrach dłużników w związku z opóźnieniami w spłatach pożyczek w innych firmach.

Podawanie nieprawidłowych danych dotyczących wieku i sytuacji finansowej nie jest dobrym pomysłem, ponieważ InCredit może wszystko łatwo i szybko zweryfikować. Przy rejestracji konieczne jest podanie prawdziwego numeru PESEL, więc podawanie nieprawdziwego wieku w formularzu nie ma żadnego sensu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here