Czy można dostać pożyczkę w Incredit od 19 lat?

0
38
Czy można dostać pożyczkę w Incredit od 19 lat?
Ocena

Wiele firm, takich jak InCredit nie udziela pożyczek pełnoletnim klientom, którzy skończyli 18 lat. Są to młode osoby, które często nie mają jeszcze pracy lub się uczą i firmy nie do końca im ufają. Jak to wygląda w firmie InCredit w przypadku osób o rok starszych?

W tej kwestii regulamin firmy InCredit jest nieugięty i mówi on wyraźnie, że o pożyczkę mogą starać się osoby w wieku od 21 do 70 lat. Oznacza to, że 19-latkowie nie mogą zaciągnąć pożyczki w tej firmie. Konieczne jest nie tylko ukończenie 21 roku życia, ale również posiadanie aktywnego numeru telefonu, konta w polskim banku oraz stałych dochodów.

Podczas rejestracji należy podać prawidłowy numer PESEL, na podstawie którego można łatwo zweryfikować wiek potencjalnego pożyczkobiorcy. Dodatkowym wymogiem jest weryfikacja konta bankowego poprzez przelanie 1 grosza na jedno z kont InCredit.

Istnieje również górna granica wieku. Oznacza to, że pożyczki nie otrzymają 18, 19 i 20-latkowie, ale również osoby, które ukończyły 71 i więcej lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here