Czy można dostać pożyczkę w Incredit od 20 lat?

0
36
Czy można dostać pożyczkę w Incredit od 20 lat?
Ocena

W firmie InCredit bardzo ważnym warunkiem, jaki musi spełnić potencjalny pożyczkobiorca jest wiek. W niektórych firmach pożyczki są udzielane wszystkim osobom pełnoletnim. Inne natomiast wymagają osiągnięcia pewnego minimalnego wieku. Jak to wygląda w przypadku InCredit?

Firma udziela pożyczek osobom, które mieszczą się w przedziale wiekowym 21-70 lat. Oznacza to, że należy ukończyć minimum 21 lat, aby móc starać się o pożyczkę ratalną online udzielaną przez InCredit. Osoby w wieku 20 lat muszą liczyć się z odmową i pozostaje im tylko czekać na 21 urodziny, po których produkty finansowe InCredit będą już dla nich dostępne.

Oczywiście wiek nie jest jedynym kryterium branym pod uwagę przy ocenie wniosku o pożyczkę. Potencjalny klient musi posiadać stałe dochody, aktywny numer telefonu oraz konto w polskim banku. Bardzo ważne jest, aby potencjalny klient nie widniał w żadnych bazach dłużników. Innymi słowy musi mieć dobrą historię kredytową, która będzie świadczyć o tym, że pożyczkobiorca jest osobą rzetelną i uczciwą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here