Czy można dostać pożyczkę w Moneyman od 18 lat?

0
40
Czy można dostać pożyczkę w Moneyman od 18 lat?
Ocena

W obecnych czasach ludzie bardzo chętnie sięgają po pożyczki, żeby ratować swoje często nienajlepsze finanse. Dlatego na rynku pojawiło się tak wiele firm, które oferują chwilówki, czyli szybkie pożyczki. Naturalnie Moneyman również działa jako firma pożyczkowa i posiada takie same zasady jak w większości podobnych firm. Te same zasady dotyczą wieku w którym można ubiegać się o pożyczkę.

Czy mając 18 lat można pożyczkę otrzymać?

Każdy, kto chce się ubiegać o otrzymanie pożyczki, musi być pełnoletni, a zatem musi mieć ukończone 18 lat. Nie za miesiąc, tylko ukończone, z otrzymanym już dowodem osobistym jako osoba pełnoletnia. Jest to w Moneyman jedyny wymóg, w którym chodzi o wiek, jednak niepełnoletnie osoby nie mają prawa otrzymać pożyczki. To, czy ktoś tej osobie pomoże, biorąc pożyczkę na siebie, nie ma znaczenia dla Moneyman. Chodzi o to, żeby osoba ubiegająca się o pożyczkę w momencie złożenia wniosku była pełnoletnia.

Dlaczego to takie ważne?

Osoby niepełnoletnie mają swojego opiekuna ustawowego, który za nich odpowiada. Może to być rodzic lub opiekun wyznaczony przez sąd. To znaczy, że sami nie mogą decydować o wzięciu pożyczki, ponieważ to ważna sprawa i wiąże się ze spłatą. Nie ma znaczenia, czy opiekun się zgadza. Osoba pełnoletnia decyduje za siebie, zaś niepełnoletnia nie ma prawa ubiegać się o pożyczkę w żadnej firmie pożyczkowej ani w banku. Takie jest prawo i tego Moneyman się trzyma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here