Czy można dostać pożyczkę w Vivus od 19 lat?

0
48
Czy można dostać pożyczkę w Vivus od 19 lat?
Ocena

Vivus udziela swoich pożyczek krótkoterminowych przede wszystkim przez Internet. Proces weryfikacji wnioskodawcy jest bardzo prosty i szybki. Przede wszystkim, sprawdzany jest numer pesel oraz wszelkie rejestry dłużników i Biuro Informacji Kredytowej. Poza tym, firma sprawdza również rachunek bankowy, na który mają zostać przelane środki.

Pożyczka od Vivus – od jakiego wieku?

Aby móc otrzymać pożyczkę od Vivus trzeba mieć ukończone 20 lat. Osobom młodszym firma nie udziela chwilówek. Górna granica wieku wynosi 78 lat. Poza tym, pożyczkobiorca musi być Polakiem i posiadać polski adres zamieszkania. Można otrzymać tylko jedną pożyczkę w danej chwili. Oznacza to, że osoba z niespłaconą pożyczką w Vivus nie może starać się o kolejną.

Sam proces aplikacji trwa zaledwie kilka minut i jest bardzo przejrzysty. Następnie, firma weryfikuje klienta i podejmuje decyzję, o czym informuje go za pomocą smsa. Pieniądze przelewane są niezwłocznie i powinny pojawić się na rachunku bankowym odbiorcy w ciągu kolejnych kilkunastu minut. Vivus wykonuje także przelewy w weekendy, w godzinach pracy działu obsługi klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here