Czy można otrzymać pożyczkę Filarum z komornikiem?

0
49
Czy można otrzymać pożyczkę Filarum z komornikiem?
Ocena

Filarum to firma pożyczkowa, która weryfikuje klientów pod kątem ich zdolności kredytowej dość wnikliwie. Oznacza to, że każdy wnioskujący o pożyczkę po podaniu swoich najważniejszych danych osobowych jak numer PESEL, zostanie zweryfikowany w dostępnych bazach informacji kredytowej i gospodarczej.

Weryfikacja w Filarum

  • Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, bazy takich instytucji jak BIG oraz BIK, są dostępne dla pożyczkodawcy niemal natychmiastowo.
  • W procesie wnioskowania o pożyczkę klient wyraża zgodę na sprawdzenie swoich danych osobowych także w pozostałych bazach danych, prowadzonych przez KRD i ERiF.
  • Dzięki temu osoby mające notoryczne problemy ze spłacaniem swoich zobowiązań i wpisane do tych baz jako dłużnicy, nie mogą liczyć na pozytywną decyzję kredytową.

Zajęcia komornicze są przeważnie efektem końcowym postępowania sądowego czy administracyjnego, kiedy to komornik posiada tytuł wykonawczy do ściągnięcia określonej wierzytelności z dłużnika. A to zazwyczaj jest równoznaczne z występowaniem w bazach BIG, BIK, KRD i ERiF, co przekreśla możliwość otrzymania pożyczki w Filarum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here