Czy można otrzymać pożyczkę Moneyman z komornikiem?

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Od czasu do czasu każdy człowiek może mieć kłopoty. Bywa tak, że chodzą one parami, a czasem całymi stadami. W takiej sytuacji zazwyczaj zamiast się z nich wyplątać osoba zaplątuje się coraz bardziej bez możliwości ucieczki. Jest to sytuacja kryzysowa, która może się zdarzyć każdemu przynajmniej raz w życiu. Zwykle w takich sytuacjach jedynym rozwiązaniem jest wzięcie pożyczki. Właśnie dlatego powstały firmy oferujące tzw. Chwilówki. Jedną z takich firm jest Moneyman.

Pytanie brzmi, czy można wziąć pożyczkę, mimo tego, że na części zadłużenia ma się komornika?

Często aby spłacić poprzednie zadłużenia trzeba wziąć jedną większą pożyczkę. Komornik nie zawsze przeszkadza we wzięciu kolejnej. W tym przypadku jest to kwestia porozumienia się z Moneyman i ustalenia szczegółów. Jest to bardzo popularne działanie, zwłaszcza, że tym sposobem można pozbyć się problemowego zadłużenia z kończącym się czasem spłaty. Nowy zastrzyk gotówki można spłacić za parę miesięcy, dzięki czemu nie traci się zdolności kredytowej i jednocześnie możliwe jest spłacenie jej po dłuższym czasie.

Po wypełnieniu wniosku następuje jego przetwarzanie w trakcie którego firma dowiaduje się o wszelkich informacjach na temat ewentualnego pożyczkobiorcy. Przeważnie pożyczka jest udzielana, jeśli nie zostanie udzielona, oznacza to, że według wyliczeń komputera, klient nie jest wiarygodny w spłacaniu rat. Jednakże kiedy zadłużenie nie jest duże a zdolność kredytowa nie jest osłabiona, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo dostania gotówki parę minut po wypełnieniu wniosku.